Forum Wieluński Zwierzyniec Strona Główna


Wieluński Zwierzyniec
Forum dla przyjaciół i wolontariuszy Przytuliska "Zwierzyniec", wielbicieli zwierząt oraz mieszkańców Wielunia. www.schronisko.wielun.pl
Odpowiedz do tematu
Edyta
Zwierzomistrz
Zwierzomistrz

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

A co tu tak cicho i bezbarwnie? Co to,psiska juz nie mają prawa do nowych fotek? Natychmiast
Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Zaraz tam cicho

Zimno, pluchowato, to i psiska ociężałe i senne. No dobra - ja jestem najbardziej ociężała. I senna

Oto dowód, że w takiej atmosferze to nawet nie ma sił by podnieść łapę -a co dopiero rękę z przyciężkawym aparatem












Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie











A tak wyglada śpiąca Trójca



Zobacz profil autora
Anna
Moderator
Moderator

Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 2599
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zgierz

Ojej one śpią razem śliczności
Zobacz profil autora
Edyta
Zwierzomistrz
Zwierzomistrz

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

Nie ma to jak terapia wstrzasowa..W przeciwnym razie stadko nie doczekałoby się fotek w tym roku..Supeł naprawdę przypomina Borysa.Gdyby nie umaszczenie można by powiedzieć,że bracia.I te pozycje podczas snu.. Wogóle śpiochy sa super.A te przytulanki wspólne .... normalnie wyskakuję z kapci..Mizianka dla całego stadka.. I żadam więcej fotek!
Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Chyba "Borysek przypomina Supła", hę? Tak z racji wieku Suplisko ma niedługo 8 urodzinki. A nie wygląda...
Zobacz profil autora
Edyta
Zwierzomistrz
Zwierzomistrz

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

Cooo?8-me urodzinki?Niemożliwe...Nigdy bym mu tyle nie dała... A może jednak mój Borysek to jakis"nieślubny" synek Supełka?
Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Edytka - na pewno! Zważywszy głównie na to, że mały rudzielec stracił swe jajka w wieku niepełnego roku

Ale parę razy juz pisałam, że określamy jakiegoś schroniskowego psiaka mianem staruszka (np. Hektorek czy Misio) - a one są mniej więcej w wieku mojego maleństwa przecież
Co to znaczy życie bez stresów
Zobacz profil autora
Amie
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1090
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa

MałGośka napisał:


Gosia, gdybym nie wiedziała i nie znała Ciebie i zwierzaków to na tym zdjęciu wyglądają jakby spały w wielkiej... budzie I jeszcze mina Miry pod tytułem: "Nie wpuszcza mnie do łóżka.. mam tylko tę budę"
Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Aaaaaaaaaaaaaaaamie!

Choćby mnie na kolanach błagały - nie dostaną budy! Chyba, że wstawię ją do domu...

A to ukochane miejsce Mirzydła - w kuchni pod stołem
Zobacz profil autora
Aska
Zwierzozwierz
Zwierzozwierz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 1085
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zgierz

To co za tydzień impreza
Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Waśnie... Ten czas tak leci Dokładnie 8 lat temu pomagałam Supełkowi wydostać się na świat, nie wiedząc jeszcze, że będzie naszym ukochanym chłopczykiem

Otrzymał dumne imię Trzeci - gdyż urodził się po dwóch braciach. Pierwszy był czarny, Drugi bury i największy. Gdy zobaczyłam trzecie - intensywnie rude futerko - krzyknęłam do Blinka "Jest dziewczynka!" Takie to nasze cudo od pierwszych minut było słodkie i delikatne

Gdy okazało się jak bardzo jest chory - stwierdziliśmy, że nikt nie jest w stanie zająć się nim odpowiednio, tylko MY... Chyba docenił - bo z wdzięczności zjadł nam całe mieszkanie

Blink bardzo chciał by nosił dumne, męskie imię - np. Demon Ale mały nie reagował jakoś na ostre "Demon!" tylko przybiegał na słodziutkie "Supeeełeeek..." Blink musiał pogodzić się z "klęską"


Supełek - najśliczniejszy węzełek na świecie, zakręcony jak słoik łobuziak... Nasze słonko. Nasze żywe wspomnienie po Dianie...




Zobacz profil autora
Mantis
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1263
Przeczytał: 0 tematów


Supeł, urodziłeś się i od razu wpadłeś w TAKIE łapki, przez osiem lat Twoje życie jest tak cudnie zasuplone z MałGośką i Blinkiem, masz u boku dwie przepiękne damy, szczęśliwy z Ciebie Supeł więc wznoszę toast za zdrówko na kolejne "ósemki"

Zobacz profil autora
Aska
Zwierzozwierz
Zwierzozwierz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 1085
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zgierz

Supełku
Zobacz profil autora
Anna
Moderator
Moderator

Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 2599
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zgierz

Supeł Najlepszego Zdróweczka, Radości i psiego szczęścia. Buziaki
Zobacz profil autora
MałGośka prywatnie... ;)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 4 z 15  

  
  
 Odpowiedz do tematu