Forum Wieluński Zwierzyniec Strona Główna


Wieluński Zwierzyniec
Forum dla przyjaciół i wolontariuszy Przytuliska "Zwierzyniec", wielbicieli zwierząt oraz mieszkańców Wielunia. www.schronisko.wielun.pl
Odpowiedz do tematu
Etna - piękna samotna ONka
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

ETNA
([link widoczny dla zalogowanych])



Owczarek niemiecki.

10-go listopada przyjechała do nas wraz z Panią, która oddała jej swoje serce...
Pani przez ciepły, letnio-jesienny okres mieszkała w podwieluńskich okolicach. Znalazła Etnę (nazwała ją Saba, jednak my - z racji częstości występowania tego imienia - musieliśmy małej imię zmienić) i wzięła pod swe skrzydła, karmiła, otaczała opieką. Na stałe jednak nie mogła jej przygarnąć. Kiedy zbliżał się okres wyjazdu Pani do jej odległego, miejskiego domu, a chętnych do opieki nad sunią nadal nie było widać - Pani przyjechała do nas zorientować się czy wogóle mamy możliwość zaopiekowania się jej ulubienicą. Niewiele osób tak postępuje- raczej stawiają nas przed faktem
Moment rozstania była bardzo bolesny - i dla Pani i dla suni

A Etna? Jest piękna... I młodziutka - ma ok. 2 lat. Kochana, łagodna, choć jeszcze przybita zmianą warunków - po wypuszczeniu z kojca - radosna, co widać na zdjęciach. Podskoki, wywijanie ogonkiem - jakby była szczeniakiem










Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Na mój apel ogłoszony na zwierzo-dogomaniackich forach o pomoc dla Etny zareagowało wiele wspaniałych osób Dzięki ich wsparciu uzbieraliśmy pieniążki na zabieg sterylizacji suni, po którym Etna miała trafić do domu tymczasowego i tam czekać na własnego człowieka.

Etna ma teraz cieczkę - i zabieg musi się odsunąć w czasie. Los jednak dziwnie się plecie... i nasza psinka na zabieg czeka już we własnym domku
To rodzina, która nie dała sobie rady z naszym Barym - jednak Etna jest mądrą, łagodną i kochaną sunią - więc trzymając kciuki za jej przyszłe życie - mam nadzieję, iż się nie mylę wierząc, że znalazła swoje miejsce na ziemi..


Ostatnio zmieniony przez MałGośka dnia Śro 0:26, 11 Sty 2006, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Anna
Moderator
Moderator

Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 2599
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zgierz

Ale numer
I już sunia nie musi nigdzie nie tułać po hotelikach, ma swoją własną rodzinkę.Trzymam kciuki za Etnę i nowy domek.
Super że nowi Państwa nie zrezygnowali po porażce całkiem z adopcji. Mam nadzieję, że będą z etną do siebie pasować.
Zobacz profil autora
Edyta
Zwierzomistrz
Zwierzomistrz

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

Sumienie ich gryzło A może synowa już zaczęła"podszczypywać"?Widac stwierdzili,że trzeba miec jakąs przyjazną dusze przy sobie.No,cóz ich postepowanie nie podobało mi się i nie moge do konca oceniac ich dobrze.Mam jednak nadzieję,ze Etna będzie tam szczęsliwa i nigdy już nie trafi do schroniska z powodu pojawienia się nowego członka rodziny..Chociaż czy ja wiem,czy synowa to rodzina..
Zobacz profil autora
Etna
Misiowaty
Zwierzozwierz
Zwierzozwierz

Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 1020
Przeczytał: 0 tematów



jak najwiecej takich dobrych wieści
merdanko - Misiek
pozdrowienia - Misiowaty
Zobacz profil autora
mili


Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Dąbrowa Górnicza

Szkoda, ze Bary znow w schronisku, ale Etna to sliczna sunia i zaslugiwala na swoj dom, wiec ciesze sie mimo wszystko.
Zobacz profil autora
MałGośka
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 4611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wieluń-łódzkie

Edyta napisał:
Sumienie ich gryzło A może synowa już zaczęła"podszczypywać"?Widac stwierdzili,że trzeba miec jakąs przyjazną dusze przy sobie.No,cóz ich postepowanie nie podobało mi się i nie moge do konca oceniac ich dobrze.Mam jednak nadzieję,ze Etna będzie tam szczęsliwa i nigdy już nie trafi do schroniska z powodu pojawienia się nowego członka rodziny..Chociaż czy ja wiem,czy synowa to rodzina..


Edytka - czy nie pomyliły Ci się rodziny Barego? Bo Etna trafiła do ludzików, którzy mają nasze dwie sunie i nie dali sobie teraz rady z Barym, a nie do jego pierwszej rodziny... Przerobiłam juz poprzedni link, bo chyba niejasno napisałam
Zobacz profil autora
Mantis
Adminka
Adminka

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1263
Przeczytał: 0 tematów


Etna, wszystkiego naj-naj-najlepszego w nowym domku
Zobacz profil autora
Edyta
Zwierzomistrz
Zwierzomistrz

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

A faktycznie dopiero później się doczytałam do kogo trafiła Etna.. W takim razie ciesze się oooogromnie i wiem,że będzie jej dobrze.
Zobacz profil autora
Aska
Zwierzozwierz
Zwierzozwierz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 1085
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zgierz

Zobacz profil autora
Ania
Zwierzoamator
Zwierzoamator

Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 224
Przeczytał: 0 tematów


Śliczny psiak. Najbardziej kocham mądre psie spojrzenie. Etna je ma. Super, że ma domek.
Zobacz profil autora
jnk
Zwierzoświr
Zwierzoświr

Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 1604
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: wawa

Fantastyczna wiadomość z uwagi na Etnę. Co do Bary'ego, jest tak pięknym psem, że mam nadzieję, iż wkrótce ktoś się na niego "skusi". Mam też nadzieję, że upora się z charakterkiem młodzieniaszka.
Zobacz profil autora
Robull


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa

Zobacz profil autora
Edyta
Zwierzomistrz
Zwierzomistrz

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

Co u Etny?Sa jakies wieści?
Zobacz profil autora
Etna - piękna samotna ONka
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu