Forum Wieluński Zwierzyniec Strona Główna


Wieluński Zwierzyniec
Forum dla przyjaciół i wolontariuszy Przytuliska "Zwierzyniec", wielbicieli zwierząt oraz mieszkańców Wielunia. www.schronisko.wielun.pl
Odpowiedz do tematu
test
jacko


Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


PO dostało pełną władze i to dwie kadencje ,i co zrobili .Dali sobie po 50 000 premii i tyle. A jak nas łoją, okradają w białych rękawiczkach.Ja wiem jedno tylko nie oni.PARTIE już były ,tu coś trzeba zmienić w konstytucji bo ci przy władzy strasznie okradają ten kraj,i do tego są butni ,musi być kontrola nad tymi co decydują o pieniądzach POLSKI,To znaczy nas i rodzin. skomentuj
Re: Tego nie było od lat. PiS nokautuje Platformę
luckskywolker / 62.244
Pokazać Wam wielkie oszczędności? 460 posłów x 20 000 = 9 200 000 dać im średnią krajową ~1 794 000. Czyli ponad 7,4 mln oszczędności miesięcznie. Dodatkowo, za korzystanie w celach prywatnych ze służbowych aut/ telefonów komórkowych/tabletów/komputerów itp. niech płacą jak każdy Polak powinien. Kto jest za?
Zobacz profil autora
jacko


Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


Straszenie juz nie dziala panie dyktatorze Tusk.
No i Niesiol tez troche jakby cichy sie zrobil, chyba bedzie sie staral przejsc do PIS. A najlepiej to ugruntujcie nowa partie, bylo juz UW(ugruntowanie wplywow) teraz jest PO(Powiekszenie objetosci kieszeni)a powstanie ROiP (robienie kasy na obywatelach i Polsce)
Zobacz profil autora
jacko


Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


To najlepszy moment, by przeprowadzić głęboką reformę emerytur. Z założenia wszystkie emerytury powinny być obliczane wg tych samych zasad, opierając się na fundamentalnej zasadzie konstytucyjnej dotyczącej równości obywateli. Zawody, których uprawianie nie może być dłuższe ze względu na wyeksploatowanie organizmu, powinny być opłacana odpowiednio większymi składkami do ZUS. Absurdalne "pozostawanie w stanie spoczynku" i pobieranie pełnego wynagrodzenia jest kpiną wobec zdrowego rozumu. Oczywiście do likwidacji. Emerytury mundurowe na ogólnych zasadach ZUS, z możliwością skrócenia za odpowiednio większą odpłatnością ubezpieczeniową. Skrócenia czasu pracy może domagać się każdy obywatel, jednak jego składki muszą być odpowiednio wyższe. KRUS do likwidacji i przejście na ogólne zasady ZUS. Szczególną opieką społeczną trzeba objąć gospodarstwa ubogie.
Zobacz profil autora
test
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu